Delivery fee of TTD 50.00, free delivery with a minimum purchase of TTD 500.00.

Household Cleaning Utensils

  • A413 Cleaning Brush 清洁刷
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • YS Brush 宜刷YS-304靓洁多功能刷
    Regular price
    $20.95
    Sale price
    $20.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • YS Brush 宜刷YS-307靓洁多功能刷
    Regular price
    $29.95
    Sale price
    $29.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Chinese Dim Sum & Meat Balls

  • Shrimp Shumai 虾烧卖1.2kg
    Regular price
    from $249.00
    Sale price
    from $249.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meat Vege Shumai 猪肉烧卖50s/1kg
    Regular price
    from $229.00
    Sale price
    from $229.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shrimp Dumpling In Tray 虾饺 50s
    Regular price
    from $269.00
    Sale price
    from $269.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bean Kurd Skin 腐皮鲜/kg
    Regular price
    from $180.00
    Sale price
    from $180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chinese Dumpling 家庭优惠装饺子2.5kg
    Regular price
    from $295.00
    Sale price
    from $295.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Shrimp Balls 鲜虾丸/kg
    Regular price
    from $170.00
    Sale price
    from $170.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Chinese Snacks

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Dried Products: Mushrooms & Peas

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Chinese Tea

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Healthy & Beauty

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Baby Products

  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 
  • Your product's name
    Regular price
    $19.99
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    $19.99
    Sold out
    Unit price
    per 

Location

Hong Kong Supermarket

Lower Part of Henry Street, Close to the Bus Terminal, Port of Spain

Mon - Fri, 8:00am - 6:30pm
Saturday/Sunday/Public Holidays: 10:00am - 5:00pm

Get directions

Back to the top